Aktuality Starší zprávy

image 27. 8. 2024 Těšíme se na vás 2. září 2024 Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče, vážení zákonní zástupci, prázdniny utekly jako voda a před námi je nový školní rok 2024/2025... image 24. 6. 2024 Ocenění nejlepších reprezentantů školy V pondělí 24.6.2024 si žákyně a žáci převzali odměnu za svou úspěšnou reprezentaci. Byli to ti, co se skvěle umisťovali v různých soutěžích na minimálně krajské úrovni. image 24. 6. 2024 Beseda s panem místostarostou Březové 12.6.2024 měli naši deváťáci možnost se setkat na březovské radnici s panem místostarostou Miroslavem Boudou. A bylo to setkání nejen velmi příjemné a milé, ale zároveň i poučné. Pan místostarosta si připravil přednášku vztahující se k problematice obecních zřízení. image 18. 6. 2024 9.A zdraví z výletu V neděli 16. června se třída 9.A vydala na školní výlet. První den jsme věnovali přesunu na jih Moravy do Mikulova, po náročné cestě jsme zvládli výšlap na Svatý kopeček a podvečerní procházku centrem města. image 18. 6. 2024 PEER program opět ožívá V měsíci červnu opět dívky z osmého a devátého ročníku navštívili naše malé žáčky v prvních a druhých třídách s vrstevnickým programem zaměřeným na zdravý životní styl, zdravé a nezdravé potraviny a také na osobní bezpečí nejen doma. image 18. 6. 2024 Republikové finále v Atletickém čtyřboji Dne 13.06.2024 se konalo Republikové finále v Atletickém čtyřboji v Holešově u Zlína, kam se probojovalo i naše družstvo starších žáků ve složení Ludvík Killinger, Jan Krajíček, Tommy Luis Hirth, Matyáš Šedivec a Lukáš Vopat. image 18. 6. 2024 Beseda s rodilým mluvčím V pondělí 17. 6. naši školu po pár letech navštívil lektor angličtiny Edward Chambers z britského Oxfordu. Žáci 6. - 9. tříd tak měli možnost strávit hodiny angličtiny trochu jinak. S rodilým mluvčím hráli jazykové hry a pokoušeli se vést konverzaci výhradně v cizím jazyce.