Úvod > Základní škola > Naše úspěchy > 2022/2023

Sportovní

Atletický čtyřboj - okresní kolo

2. místo - družstvo - mladší žákyně (Krajíčková Anna, Strmisková Natali, Janů Ema, Pivarčiová Eliška)

1. místo - jednotlivci (Krajíčková Anna)

2. místo - družstvo - starší žáci (Krajíček Jan, Pudil Jaroslav, Böhm Robert, Šedivec Matyáš)

Sálová kopaná - krajské kolo

4. místo - družstvo (Šedivec Matyáš, Böhm Robert, Hirth L. Tommy, Darjanin Adam, Makaj Adam, Baran Jakub, Hazuka Martin, Brláš Petr, Hradský Matěj, Sinkule Martin)

Florbal - okresní kolo

2. místo - družstvo - mladší žákyně (Bakurová Alexandra, Krauzová Kristýna, Strmisková Natali, Janů Ema, Krajíčková Anna, Krytinářová Kateřina, Makovičková Penny,

Horváthová  Ella)

Silový víceboj - okresní kolo

2. místo - družstvo - mladší žáci (Kůta Richard, Zahorulko Kristián, Vopat Lukáš, Macháček Petr, Belanec Jakub)

2. místo - družstvo - starší žáci (Killinger Ludvík, Böhm Robert, Hora Filip, Pudil Jaroslav, Krajíček Jan)

Předmětové

Matematická olympiáda - okresní kolo