O pohár starosty Františkových Lázní

Ve čtvrtek 13. února 2020 se konal již tradiční pětiboj „O pohár starosty“ v disciplínách Odznaku všestrannosti olympijských vítězů ve Františkových Lázních, kterého se zúčastnila i naše škola. Žáci soupeřili v těchto disciplínách - trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, driblink a sedy-lehy.

Celá soutěž byla velmi kvalitně zorganizovaná a tak během pěti hodin zvládlo všechny disciplíny více jak 260 závodníků, které přijel podpořit několikanásobný vítěz Velké pardubické a v současné době také radní Karlovarského kraje Josef Váňa.

Naše družstvo nakonec v konkurenci 12 týmů skončilo na krásném druhém místě. Mezi jednotlivci si nejlépe vedli Dominik Gaži a Kamila Sinkulová, kteří se umístili na prvním, respektive na třetím místě ve své kategorii. Na výkonech všech našich žáků je patrné, že se odznaku věnujeme v hodinách tělesné výchovy a v podstatě všichni se postupně zlepšují. Doufáme, že se nám bude dařit v dalších postupových kolech.

Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Za ZŠ Karmazínová Petra

náhlednáhlednáhlednáhled