Start sportovních soutěží

Je podzim a my jsme opět na startu školních sportovních soutěží.

Tradičně je zahájil atletický čtyřboj v Chodově – okresní kolo, ze kterého si naši žáci přivezli několik medailí. V soutěži družstev v klasických atletických disciplínách (hod/vrh, skok daleký/vysoký, sprint, vytrvalost) se na druhém místě umístili mladší chlapci a bronz přivezla starší děvčata. Mezi jednotlivci zazářili Martina Krausová (stříbro) a Dominik Gaži (bronz). Družstvo mladších dívek skončilo na 5. místě a družstvo starších hochů na osmém.

Krátce nato naši žáci v pětičlenných družstvech absolvovali přespolní běh na 1500 až 3000 metrů. Družstvo mladších dívek obsadilo 4. místo (nejlepší běžkyní byla Nella Sacherová, která do cíle doběhla jako druhá z 55 závodnic), starší dívky získaly 7. místo, mladší hoši skončili na 10. a starší hoši na 11. místě.

Š. Krausová

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
7.10.2019