Setkání ekoškol Karlovarského kraje

Setkání proběhlo ve čtvrtek 13. 6. na ZŠ Sokolov, Běžecká ul. Účastnily se školy Karlovarského kraje, které jsou zapojeny do mezinárodního programu Ekoškola, a to v zastoupení – koordinátor ekoškoly (učitel/ka) a tři členové školního ekotýmu (za nás – Daniel, Marie a Nella). Náplní dopolední schůzky bylo Quest k naučné stezce v prostorách školy pro ekotýmáky, předávání poznatků a zkušeností mezi ekotýmy i učiteli, exkurze po zahradě školy Běžecká s ekoprvky a drobné pohoštění. Tato schůzka pro nás byla příjemnou motivací do další práce a studnicí nápadů na aktivity od ostatních ekotýmů.

Š. Krausová – koordinátorka ekoškoly

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled