Návštěva v domě s pečovatelskou službou

Žáci 8. A naší školy navštívili ve čtvrtek 28. 3. 2019 seniory v pečovatelském domě na Březové. V rámci odpoledního vyučování při pracovní výchově připravili v našich kuchyňkách pohoštění: výborný perník, jednohubky a minichlebíčky. Se všemi dobrotami se za doprovodu pana ředitele, paní zástupkyně a třídní učitelky přesunuli do pečovatelského domu, kde na ně čekali ve společenské místnosti naši senioři.

Následovalo příjemné povídání o tom, jaké to dříve bylo, když byli senioři malí, když chodili do školy a později také do zaměstnání, a tak o všem, jak jejich život plynul. Žáci jim pokládali otázky a oni ochotně vyprávěli své zážitky ze života.

Všem se akce moc líbila a 8. A již přemýšlí, jak navázat a uskutečnit další setkání třeba u nás ve škole. Bude hezké, když si naši senioři zase sednou do lavic a připomenou si dětská léta nebo můžeme uvařit něco dobrého podle receptů našich babiček.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
3.4.2019