Atletická olympiáda žáků 1.stupně

Dne 14. 6. se konala atletická olympiáda 1. stupně školy. Heslem sportovců bylo: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Bojovalo se tradičně v pěti disciplinách: hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 50 metrů, vytrvalostní běh a štafetový běh. Oceňováni byli zvlášť chlapci, zvlášť děvčata v jednotlivých ročnících a disciplinách. Spokojeni byli nejen sportovci na medailových pozicích, ale vlastně všichni účastníci olympiády. Cenou pro nás všechny byl pohodový den: děti, podporující napříč ročníky své kamarády, plné sportovní nasazení, boje v duchu fair play. Výkony byly mimořádné. Báječně jsme si to užili.

Za ZŠ Březová Hana Kadlecová

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
17.6.2018