Naše gymnastky zazářily i v krajském kole

Krajské kolo soutěže škol ve sportovní gymnastice skončilo pro děvčata z Březové opět medailově. Velmi pěkné výkony předvedly mladší dívky (Šihovcová Veronika, Sopková Lenka, Francová Justýna, Zímová Viktorka a Schugová Sandra), které si ze závodů odnesly zlatou medaili. Družstvo starších dívek se závodnicemi Trägerovou Danielou, Bláhovou Sabinou, Wahlichovou Michaelou a Čtvrtečkovou Terezou obsadilo 3. místo. V soutěži jednotlivkyň si vybojovaly bronz Veronika Šihovcová za mladší a Daniela Trägerová za starší žákyně.

Děvčata, gratulujeme vám k medailím a děkujeme za reprezentaci školy.

Š. Krausová

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
3.4.2018