Základní škola Březová, okres Sokolov
352 633 540   |  » kontakty «  |

Přespolní běh žáků 2. stupně

náhled

Okresní a krajské kolo v přespolním běhu...

10.10.2017

Krajské kolo atletického čtyřboje

náhled

Družstvo starších dívek nezklamalo ani v krajském kole Atletického čtyřboje v Chodově...

9.10.2017

Přespolní běh žáků 1.stupně

náhled

Se zimou a větrem se museli vypořádat závodníci přespolního běhu...

5.10.2017

Podzimní atletika

náhled

Opět zahajujeme sezónu sportovních soutěží škol atletickým čtyřbojem v Chodově a jsme rádi, že naši žáci opět získali medaile. Čtyřboj složený z disciplín – hodu či vrhu, sprintu na 60 m, skoku vysokého či dalekého a vytrvalosti – nejlépe zvládlo družstvo starších dívek ve složení: Hradská A., Hrbáčková P., Trägerová A., Bláhová P. a Martínková M. Děvčata obsadila 2. místo a postoupila do krajského kola, ve kterém jim budeme držet palce. Družstvo mladších žáků obsadilo 6. místo a mladší dívky se umístily na 4. místě. Vyzdvihnout musíme výkony O. Šimůnka, který získal stříbrnou medaili v soutěži jednotlivců a A. Hradskou, která v jednotlivkyních vybojovala bronz. Pochválit je třeba i nejlepší skokanku do výšky v celé soutěži, kterou byla naše A. Fialová a suverénně nejdelší hod A. Hradské do vzdálenosti 57 metrů. Závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

2.10.2017

Reprezentace na republikovém finále OVOV

Ve dnech 7. – 9.9. 2017 se konalo republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Brně...

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
15.9.2017
ZŠ Březová, okres Sokolov

Komenského 232
357 61 Březová

Tel: 352 633 540
E-mail: info@zs-brezova.cz