Setkání se seniory

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 proběhla akce třídy 8. A, během které děti pozvaly naše seniory na návštěvu k nám do školy - přišlo 7 babiček a 1 dědeček. Setkání děti vymyslely, zorganizovaly a úspěšně zrealizovaly. Připravily pro naše seniory program, posadily je znovu do školních lavic a připomněly jim školní léta, když i oni se museli "trápit" učením. Pro babičky a dědečka to bylo příjemné odreagování a vytržení      ze všedních dnů v pečovatelském domě a velice se jim s našimi dětmi líbilo. Prohlédli si alespoň přízemí naší školy a zavítali také do ředitelny „na kobereček“ k panu řediteli. V lobby jsme si ještě pospolu při malém pohoštění popovídali o školních zážitcích našich seniorů. Na závěr jsme si slíbili, že i v příštím školním roce uspořádáme nějaké pokračování a naplánujeme další setkání.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
10.6.2019