Vítězná vlna mladších žáků v McDonald´s Cupu

Nejmladší žáci naší školy jeli na vítězné vlně celým fotbalovým turnajem žáků základních škol. Tato celorepubliková soutěž slaví již 22. ročník a účastní se ho žáci od 6 do 11 let. Úvodní okrskové kolo družstvo kluků (kategorie A) ve složení – Majnek, Kubát, Sinkule, Bystrý, Kůta, Putyra, Hradský, Brláš, Vrtělka a Strupf - s přehledem vyhrálo a postoupilo do kola okresního, kde opět zazářilo a vybojovalo zlato. V krajském kole dne 13. 5. porovnali kluci své síly s vítězi okresních kol, např. s Toužimí, Mariánskými Lázněmi, Chebem či Karlovými Vary. Některé zápasy byly napínavé až do poslední chvíle, ale kluci díky své bojovnosti stav obrátili a s jistotou si šli pro vítězství. Chválíme i výbornou práci kouče našeho týmu Oty Šimůnka. Na krajském kole předávali dětem krásné ceny zástupci města Sokolova i kraje (hejtmanka Karlovarského kraje p. Vildumetzová) a dále fotbalisté FK Baníku Sokolov (J. Dvořák a P. Glaser), kteří dětem udělali i malou autogramiádu. Mezi doprovodné akce mezi zápasy patřila i soutěž ve střelbě na nafukovací branku s otvory. Nejlepším střelcem byl v této soutěži vyhodnocen náš Kryštof Majnek. Malí březovští fotbalisté tedy získali na krajském kole zlaté medaile a se svým úspěchem se pochlubili i v ředitelně školy, kde jim pan ředitel srdečně pogratuloval. My všichni se připojujeme ke gratulaci a děkujeme klukům za vzornou reprezentaci školy.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
15.5.2019