Základní škola Březová, okres Sokolov
608 323 025,    |  » kontakty «  |

Odznak všestrannosti olympijských vítězů - okresní kolo

náhled

Dne 3.4.2019 se uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Tato soutěž probíhá v rámci celorepublikového projektu Česko sportuje. Letos se této sportovní akce již potřetí zúčastnila i naše škola a v silné konkurenci jsme obstáli na výbornou. V kategorii družstev jsme se od první disciplíny drželi na prvním místě a toto krásné umístění se nám podařilo udržet až do konce. V kategorii jednotlivců vybojovali naši sportovci celkem 13 míst na stupních vítězů, někteří si dokonce zajistili postup na krajské finále, které se bude konat na konci května v Ostrově nad Ohří. Ve svém ročníku vyhrála Aneta Hradská, Tereza Čtvrtečková, Dominik Gaži, František Rakaš, Robert Böhm a Martin Sinkule, na druhém místě se umístili Jiří Ohnesorg, Kryštof Majnek, Radomil Kubát, Martina Krausová, Eliška Javůrková, Kamila Sinkulová a na třetím místě skončil Marek Pazdera.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.