Krajské kolo škol ve sportovní gymnastice

Více jak 60 závodníků a závodnic ze škol Karlovarského kraje bojovalo v hale MFC na Březové, dne 19. 3., o postup na republikové finále ve sportovní gymnastice. Krajské kolo této soutěže nejlépe dopadlo pro družstvo našich mladších žákyň ve složení: Šihovcová V., Francová J., Sopková L. a Zímová V. Získalo zlatou medaili a v soutěži jednotlivkyň přidaly dívky ještě k 1. místu další zlato a bronz. Starší dívky se umístily na 6. místě a starší hoši vybojovali 3. místo.

Gratulujeme vítězům a děkujeme gymnastkám a gymnastům za reprezentaci naší školy.

Š. Krausová

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
21.3.2019