Dopravka se školkami

V úterý 19. března zavítali do naší školy milí hosté – budoucí prvňáčci z obou březovských mateřských  škol a lektorka dopravní výchovy paní PaedDr. Lenka Frajerová. Akce začala v 8 hodin.  Lektorka páťákům vysvětlila, jaké scénky budou předškolákům předvádět. Jednalo se o to, jak se děti mají chovat na chodníku a na silnici (nemají nosit sluchátka, hrát si s míčem…)Všichni se vtělili do svých rolí a v 9 hodin vše vypuklo naostro. Děti „školkou povinné“ se také dozvěděly, jak přecházet po přechodu a co mají nosit, aby byly vidět (barevné oblečení, odrazky…). Po scénkách se vystřídaly na stanovištích, na kterých prokázaly, co se z dopravní výchovy naučily. Všichni předškoláci byli moc šikovní.  Bylo to super a rádi bychom si něco podobného zopakovali.

Dana Kučerová

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
20.3.2019