Okresní kolo soutěže škol v gymnastice

Okresní kolo soutěže škol ve sportovní gymnastice přineslo našim gymnastkám a gymnastům medailová umístění. Družstvo nejmladších dívek ve složení – V. Šihovcová, L. Sopková, V. Zímová a J. Francová – zvítězilo a postupuje do krajského kola a družstvo starších dívek (T. Čtvrtečková, M. Wahlichová, M. Krausová a J. Laurinová) obsadilo třetí místo. Historicky poprvé se soutěže v okrese Sokolov zúčastnila i družstva chlapců a březovští kluci (M. Majnek, M. Šulič, O. Curtis a O. Šimůnek) získali bronzovou medaili. Rekordní pro tuto soutěž byla i účast, závodilo celkem 79 závodníků a závodnic. Zájem o gymnastiku nás velmi těší a doufáme, že tento sport bude i příští rok v hledáčku dětí školou povinných. Všem závodníkům srdečně gratulujeme.

Š. Krausová

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
8.3.2019