Cirkusová akademie s Circus Happy Kids se vydařila!

Ohlédněme se za týdnem plným zážitků - za týdnem s projektem Circus Happy Kids. Většina našich žákyň a žáků se zapojila do nácviku cirkusové akademie. Pod vedením trenérů z cirkusu Happy Kids si děti připravily úžasnou podívanou. Během čtyř hodin nácviku si "okusily", co obnáší připravit cirkusové představení, objevily v sobě i skrytý talent pro určitou disciplínu. Opět poznaly, jaký dobrý výsledek může vzniknout při vzájemné spolupráci a ochotě. Mnohé děti překvapily svou šikovností, některé zajisté překonaly samy sebe.

Bylo velmi milé a příjemné poslouchat chválu trenérů, kteří také vyjádřili podiv nad tím, jak dobře a rychle se vše nacvičilo.

Všem zúčastněným - žákyním, žákům, pedagogickým pracovníkům patří velké poděkování. Velmi si vážíme také podpory všech zaměstnanců školy, zaměstnanců Kulturního domu Březová, zaměstnanců MÚ Březová a v neposlední řadě podpory rodičů a zřizovatele Města Březová, sportovců či hasičů za to, že jsme mohli tento projekt zrealizovat.