Vyhodnocení sběrových akcí

Akce ve sběru kaštanů a žaludů se děti zhostily výborně, celkem se jí zúčastnilo 74 žáků. Chválíme především žáčky prvních tříd, kteří se do sběru zapojili se stoprocentní účastí. I ostatním žákům převážně z prvního stupně děkujeme za aktivní zapojení. Vítězi se stali: v jednotlivcích – 1. Jarosil A., 2. Pulko J. a 3. Krytinářová K., v skupinových sběrech nejvíce plodů přinesli – Nikodémová L. + Krajíček J., sourozenci Němcovi a Sztojka J. + Liščák A.

Druhá proběhlá sběrová akce drobného elektra má vítězné třídy – 4. A a 5. A, které vyhrály za odměnu zájezd do ekocentra Cheb. Celkem se nasbíralo 89 kg drobného dosloužilého elektroodpadu.

Všem dětem děkujeme, že pomáhají lesním zvířatům i celé naší přírodě.

Š. Krausová, koordinátorka EVVO

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled