Sběrové akce

Tento týden probíhají na naší škole dvě sběrové akce:

Dosbíráváme kaštany a žaludy lesníkům pro zvířátka. Nejlepší sběrači budou opět oceněni zajímavou cenou od zaměstnanců lesů – lesní pedagogikou.

Dále škola vyhlašuje tento týden (8. – 12. 10. 2018) soutěž ve sběru drobného elektra. Akce je vztažena k Mezinárodnímu dni elektroodpadu – 13. 10. 2018 a zúčastňujeme se jí v rámci programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět, do kterého jsme jako škola zapojena. Partnery sběrových kampaní jsou firmy ASEKOL a ELEKTROWIN. Třídy, které přinesou nejvíce elektroodpadu, vyhrají jarní zájezd do ekocentra. Mezi drobné elektro patří: elektrické hračky, mobilní telefony, notebooky, sluchátka, rádia, fény, svítilny, holicí strojky, žehličky, varné konvice, mixéry, reproduktory, vrtačky, ovladače aj. Nenoste prosím velká elektrozařízení!! (televize, pračky, myčky, počítače…)

Vše noste tento týden do 1. patra – kabinet chemie.

Krausová Š. – koordinátorka EVVO

9.10.2018