Sportovní soutěže startují...

Začátek školního roku je opět ve znamení startu maratónu sportovních soutěží, kde naše škola poměřuje své síly s ostatními školami okresu, kraje a někdy i republiky.

Zahajujeme vždy podzimním motivačním BĚHEM ŠTĚSTÍ pro 1. stupeň, kterého se za odměnu zúčastňují loňští reprezentanti naší školy a v netradičních disciplínách pak získávají množství drobných cen a dobrot.

Děti 1. stupně chvíli poté absolvovaly soutěž v MINITENISU a jejich družstvo ve složení – J. Jirásková, V. Zímová, M. Šedivec, K. Majnek, R. Hrnčíř, A. Hruška aj. Pudil - získalo 4. místo.

V podzimním ATLETICKÉM ČTYŘBOJI v Chodově zase soutěží žáci 2. stupně. Letos se mladší dívky umístily na 4. místě (družstvo ve složení: A. Fialová, T. Polcarová, T. Čtvrtečková a K. Sinkulová) a bronz v kategorii jednotlivkyň získala Tereza. Chlapci si vybojovali místo 6. (M. Pazdera, L. Hoffman, M. Havlíček, J. Krtek, P. Němec). Družstvo starších žákyň nám udělalo radost a z chodovského okresního kola přivezlo zlatou medaili (A. Hradská, A. Kuchtová, P. Hrbáčková, A. Trägerová, M. Martínková) a zlato za jednotlivkyně získala Aneta H. Starší chlapci bohužel skončili na opačném poli výsledkové listiny. Postup do krajského kola završila starší děvčata 4. místem.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k úspěchům.

Š. Krausová

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
2.10.2018