Výlety tříd 1.stupně

Focení tříd, atletická olympiáda a školní výlety – to se rovná konec školního roku, to mají žáci nejraději. Letošní výlety se opravdu vydařily.

Prvňáčci se porozhlédli po okolí školy, vyšlápli až na Kamenici, rozdělali oheň v ohništi, upekli

“ buřtíky“ a pěkně si popovídali. Byl to pro ně velký zážitek.

Zoo v Plzni přijeli zkontrolovat naši druháčci a žáci 3.  A. Největšímu zájmu se u nich těšily žirafy, líbili se též legrační tučňáci a malí klokánci v kapsách svých maminek.  Kromě skutečných zvířat mohly děti obdivovat i pravěké živočichy v Dinoparku. Zmrzlina, suvenýry a pak už se mohlo jet domů!

Páťáci se žáky 3. B navštívili NPR SOOS, prohlédli si přírodovědnou expozici Chebska i DINO pavilon, Motýlí dům, prošli se po Františkových Lázních, absolvovali dvoukilometrovou vycházku na Ameriku, tam se potěšili se zvířátky v malém zooparku na břehu rybníka a zadováděli si na dětském hřišti. Když už se dostavila únava, mikrovláček je odvezl zpět do Františkových Lázní. Ještě nějaké oplatky pro rodiče, „rozloučení se“ s Frantíkem a honem k autobusu!

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
21.6.2018