Mc Donaldś cup

V letošním roce naše škola opět pořádala okrskové kolo ve fotbalu prvního stupně, tzv. McDonaldś cup. Naši malí fotbalisté se v obou kategoriích probojovali do okresního kola.

Dne 4.5.2018 se v Sokolově konalo okresní kolo. Družstvo starších žáků z prvního stupně jelo pouze v osmi hráčích, takže neměli nikoho na střídání, což se projevilo únavou a hlavně slabším výkonem. Konečné páté místo ale i tak hodnotíme jako úspěch.

Mladší si vedli o poznání lépe, přestože ve skupině skončili druzí, nakonec se probojovali do finále, kde porazili ZŠ Pionýrů a odnesli si tak pohár pro vítěze a postup do krajského kola.

V pondělí 14.05.2018 se uskutečnil přebor kraje. Kluci opět bojovali jako lvi a v boji o třetí místo nakonec těsně prohráli se ZŠ Pionýrů. Konečné  4.místo v kraji je fantastickým úspěchem.

Všem borcům moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
17.5.2018