Základní škola Březová, okres Sokolov
608 323 025,    |  » kontakty «  |

Školky ve škole

náhled

Opět jsme pozvali předškoláky z mateřských škol z Citic, Dolního Rychnova a Březové do naší základní školy. „Školkový den“ se konal 26. března 2018. Téměř šedesáti dětiček se ujali naši deváťáci, kteří malé chlapce a dívky zodpovědně provázeli po jednotlivých stanovištích. Tam je čekala zábavná výuka na interaktivní tabuli a spolupráce s našimi žáky první a třetí třídy při řešení úkolů v pracovních listech.

V družině si děti zasportovaly a za asistence deváťáků vyrobily barevné papírové deštníky. Sílu jim dodala zdravá svačinka, připravená ženami ze školní jídelny. Díky týmové práci učitelek Mgr. Mariky Veselé a Mgr. Hany Kadlecové, vychovatelek Moniky Birošové a Šárky Pencové a také deváťáků se podařilo vytvořit příjemné prostředí nejen pro budoucí prvňáčky, ale i pro jejich stávající paní učitelky. Myslíme si, že jsme předškolní děti příjemně motivovali ke vstupu do prvního ročníku základní školy.                                  

Autorka projektu Mgr. Helena Baláková

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
19.4.2018
ZŠ Březová, okres Sokolov

Komenského 232
357 61 Březová

Tel: 352 633 540,  608 323 025
E-mail: info@zs-brezova.cz