Velikonoční soutěž se školním parlamentem

Podle velikonočních zvyklostí má úterý přívlastek šedivé, ale pro žáky naší školy snad šedivé nebylo. Dle pověr nemuseli ani uklízet ani vymetat pavouky z koutů a mohli si užít  hodinku soutěžení, které pro ně připravil školní parlament. Všichni se pobvili u "sranda" velikonočních pohybovek, měli také možnost si při velikonočním testu zopakovat znalosti o podstatě a významu Velikonoc či připomenout s nimi spojené tradice.

Odměnu v podobě velikonoční nadílky dostaly nejen soutěžící týmy, ale i jejich třídy. Připravený program zpestřilo vystoupení mažoretek, které se všem také velmi líbilo.

30.3.2018