Základní škola Březová, okres Sokolov
608 323 025,    |  » kontakty «  |

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

náhled

Dne 15.03.2018 se uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Tato soutěž probíhá v rámci celorepublikového projektu Česko sportuje.

Letos se této sportovní akce již podruhé zúčastnila i naše škola a v silné konkurenci jsme obstáli na výbornou.

V kategorii družstev jsme velmi dobře začali a drželi se do třetí disciplíny na krásném druhém místě, po čtvrté disciplíně – klikách jsem se dokonce dostali na první příčku. Nejcennější kov nám nakonec ale o pouhých 80 bodů unikl a skončili jsme na druhém, postupovém místě.

V kategorii jednotlivců vybojovali naši sportovci celkem 7 postupových míst na krajské finále, které se bude konat na konci května v Karlových Varech.

Ve svém ročníku vyhrála Aneta Hradská, Jiří Ohnesorg a Tereza Čtvrtečková, na druhém místě skončil Dominik Gaži, Ondřej Drechsler, Robert Böhm a Sabina Bláhová.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali: Robert Böhm, Matyáš Šedivec, Jaroslav Pudil, Janelle Candice Forbes, Filip Hora, Jiří Ohnesorg, Markéta Rakašová, Dominik Gaži, Adam Nikodém, Tereza Čtvrtečková, Ondřej Drechsler, Nikola Vostrá, Jakub Hora, Sabina Bláhová, Adéla Fialová, Otakar Šimůnek, Theresia Polcarová, Petr Kubis a Aneta Hradská.