Druháci četli prvňákům

Ve dnech 5. a 6. března nás navštívili druháci, kteří si pro nás připravili čtení příběhu o pejskovi a kočičce. S plnou parádou si pro nás připravili své čtenářské dovednosti a také pracovní listy a další skvělé úkoly, které jsme s radostí splnili. Hledali jsme cestu k domečku, dokreslovali jsme druhou polovinu obrázku, vybarvovali jsme dort pro pejska a kočičku podle návodu, skládali příběh podle obrázkové osnovy a seznámili jsme se s ilustracemi pana Josefa Čapka. Chtěli bychom druháčkům a především paní učitelce Balákové poděkovat za krásné čtení. My také rádi čteme a rychle se v tuto dobu zlepšujeme. Už poznáme větu. Čteme již krátké příběhy a co je hlavní: Víme, o čem čteme. Děkujeme za krásnou ukázku toho, jak ve škole spolupracujeme a kamarádíme se napříč třídami.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
7.3.2018