Naše vystoupení 31.1.2018

Vzhledem k tomu, že někteří naši spolužáci z 1. stupně byli smutní, že neviděli naše vánoční vystoupení přes ten veliký dav lidí, který nás také chtěl spatřit, rozhodly jsme se, že připravíme speciální představení jen pro naši školu. Den, kdy se předává pololetní vysvědčení, se celkem hodil. Paní asistentka I. Šetková nám pomohla se na vystoupení připravit, za což jsme jí byly moc vděčné.

A poté už na nás padala nervozita. Jak davy dětí proudily do tělocvičny, cítily jsme, že nám na vystoupení opravdu záleží. Když jsme přivítaly v tělocvičně i naše zahraniční přátele, slovem vystoupení uvedl pan ředitel. Akce mohla začít. Paní učitelka Kadlecová jako vždy dojatá. Bylo to úžasné. Naši kamarádi tleskali do rytmu a za velkých ovací jsme odpochodovaly do šatny. Paní učitelka říkala, že jsme byly skvělé. Moc se nám to povedlo, daly jsme si záležet. I malá prďolata to skvěle zvládla. Jen počkejte, přátelé. My to ještě poctivou prací a s Vaší podporou někam dotáhneme.

Mažoretky ZŠ Březová

náhlednáhled