Basketbal - okrskové kolo

Dne 05.02.2018 se konalo okrskové kolo mladších žáků a žákyň v basketbalu na ZŠ Běžecké v Sokolově.

Družstvo dívek bojovalo velmi obětavě, ale domácí hráčky vedené dvěma basketbalistkami byly nad naše síly.

Chlapci si vedli o poznání lépe a v tvrdém boji o postupové místo do okresního kola svedli poměrně vyrovnanou bitvu především v prvním poločase. Ve druhém již začali naši poslouchat rady trenérky, do hřiště nastoupili i šesťáci, kteří hráli celkem rozvážně a chytře, takže se nám podařilo vytvořit si čtyřbodový náskok, který jsme nakonec udrželi až do závěrečného hvizdu. Chlapci si tudíž vybojovali postup a budeme jim držet palce v okresním kole, které se koná hned po jarních prázdninách.

Školu reprezentovali: Adam Nikodém, Martin Pikl, Jakub Krtek, František Rakaš, Martin Bartoň, Jakub Hora, Otakar Šimůnek, Kamila Sinkulová, Andrea Ťoupalová, Eliška Böhmová, Eliška Horáková, Nikola Vostrá, Adéla Valachová, Sabina Bláhová a Theresie Polcarová.

5.2.2018