O pohár starosty Františkových Lázní

V úterý 30. ledna 2018 se konal již tradiční pětiboj v disciplínách Odznaku všestrannosti olympijských vítězů ve Františkových Lázních, kterého se poprvé zúčastnila i naše škola. Žáci soupeřili v těchto disciplínách - trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, driblink a sedy-lehy.

Celá soutěž byla velmi kvalitně zorganizovaná a tak během čtyř hodin zvládlo všechny disciplíny více jak 270 závodníků, které přijel podpořit vicemistr světa ve skocích do vody z 27 metrů Michal Navrátil.

Naše družstvo nakonec v konkurenci 17 družstev skončilo na pěkném sedmém místě. Mezi jednotlivci si nejlépe vedla Aneta Hradská, která vyhrála nejen ve své kategorii, ale obsadila i celkově první místo mezi všemi dívkami. Krásné druhé místo získala i Sabina Bláhová a na třetím místě skončil Jirka Ohnesorg. Na výkonech všech našich žáků je patrné, že se odznaku věnujeme v hodinách tělesné výchovy a v podstatě všichni se postupně zlepšují. Doufáme, že se nám bude dařit v dalších postupových kolech.

Školu reprezentovali: Václav Bendík, Aneta Hradská, Sabina Bláhová, Nikola Vostrá, Theresie Polcarová, Adéla Fialová, Kamila Sinkulová, Sára Škrabáková, Jakub Hora, Petr Kubis, Dominik Gaži, Jiří Ohnesorg, Aleš Bartoš, Radek Hrnčíř.

Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

náhlednáhlednáhled
5.2.2018