Oslava mažoretek

Sliby se mají plnit nejen o Vánocích. Před Vánoci jsme do poslední chvíle školní výuky vystupovaly a pilovaly sestavy. A za to nám byla přislíbena od paní učitelky taková vánoční besídka po Vánocích. Ale protože je asi hloupé dělat vánoční besídku po Vánocích, tak jsme naši párty pojmenovaly „Oslava Mažoretek“. Bylo na ní vše, co ke správné párty patří: hry s hudbou, tanec, jídlo, pití a dárečky od paní učitelky jako poděkování za skvělou reprezentaci školy. Jak jsme si to užily, ani nemusíme říkat. Stačí vidět fotografie.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
11.1.2018