Gymnastická Chebská bradla

První soutěž tohoto školního roku stála za to. V neděli 5.11. jsme se vydali do chebské sportovní haly, kde si daly dostaveníčko gymnastky z různých koutů naší republiky (Praha, Most, Vítkovice, Plzeň, Karlovy Vary, Cheb, Františkovy Lázně, D.Žandov, Domažlice, Březová) i Německa, takže o skvělou konkurenci bylo postaráno. Závodilo se na bradlech, kladině a přeskoku. My jsme měli svá zastoupení v kategorii nábor – Nela Souralová a Šarlota Matoušková, mladší žákyně – Lucie Zadražilová, Veronika Šihovcová, starší žákyně – Natálie Vlčková a ženy – Marie Wagnerová. Holky závodily výborně a zaslouží uznání za předvedené výkony a statečnost. K naší velké radosti si z této soutěže přivážíme i skvělá umístění: Šarlotka stříbrnou a Maruška bronzovou medaili. V první desítce nejlepších skončila také Nela a Lucka. Gratulujeme!

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
6.11.2017