Základní škola Březová, okres Sokolov
608 323 025,    |  » kontakty «  |

Přespolní běh žáků 2. stupně

náhled

V pátek 6.10.2017 se uskutečnil okresní přebor v přespolním běhu žáků druhého stupně u sokolovského atletického stadionu. Ve velmi nepříznivém počasí naši sportovci podali celkem kvalitní výkony. Za zmínku stojí  4.místo Anety Hradské z 8.A, 4.místo Adama Nikodéma a 8.místo Terezy Čtvrtečkové oba z 6.A.

V celkovém pořadí nakonec starší žáci skončili na 11.místě, starší žákyně na 5.místě. V kategorii mladších žáků jsme získali 7. místo a největší úspěch jsme zaznamenali v kategorii mladších žákyň, kde děvčata vybojovala pěkné 2. místo a tím i postup do krajského kola.

Krajské kolo se konalo hned v pondělí  9.10.2017 v Aši. Opět ve velmi chladném počasí a v o poznání náročnějším terénu naše běžkyně vybojovali pěkné šesté místo, kdy za pochvalu stojí 12. místo Terezy Čtvrtečkové z 6.A.

Všem sportovcům moc děkuji za vzornou reprezentaci školy a za kvalitní sportovní výkony.