352 633 540   |  » kontakty «  |

Podzimní atletika

Opět zahajujeme sezónu sportovních soutěží škol atletickým čtyřbojem v Chodově a jsme rádi, že naši žáci opět získali medaile. Čtyřboj složený z disciplín – hodu či vrhu, sprintu na 60 m, skoku vysokého či dalekého a vytrvalosti – nejlépe zvládlo družstvo starších dívek ve složení: Hradská A., Hrbáčková P., Trägerová A., Bláhová P. a Martínková M. Děvčata obsadila 2. místo a postoupila do krajského kola, ve kterém jim budeme držet palce. Družstvo mladších žáků obsadilo 6. místo a mladší dívky se umístily na 4. místě. Vyzdvihnout musíme výkony O. Šimůnka, který získal stříbrnou medaili v soutěži jednotlivců a A. Hradskou, která v jednotlivkyních vybojovala bronz. Pochválit je třeba i nejlepší skokanku do výšky v celé soutěži, kterou byla naše A. Fialová a suverénně nejdelší hod A. Hradské do vzdálenosti 57 metrů. Závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
2.10.2017