Naše vánoční menu

Řízek, bramborový salát a sladký muffin na závěr, tak vypadalo vánoční menu, které jsme si uvařili během pracovní výchovy ve školní kuchyňce. Přejeme krásné Vánoce a dobrou chuť!

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
18.12.2019

Knihovna škole, škola knihovně

Žáci 6. ročníku v rámci pracovního vyučování pomohli v dětském oddělení knihovny uklidit...

12.11.2019

Camp Libá

Třetí týden v září jsme jeli na adaptační pobyt do Libé u Chebu. Maše první dojmy: Když jsme přijeli, mysleli jsme si, že jsme v továrně, ale ukázalo se, že je to naše ubytování. Co se nám tam líbilo nejvíce? Bobřík odvahy, karaoke, diskotéka, přednáška městské policie Cheb. Důvod, proč jsme absolvovali kemp, byl ten, abychom se lépe poznali mezi sebou, ale i s novou třídní učitelkou a abychom se učili k sobě navzájem dobře chovat a uměli ve třídě spolu vycházet. Všichni jsme si to užili, co to šlo.

Za 6. A Adam Hruška

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled