Velké loučení s Notesem strážníka Pavla
Přibližně tři stovky žáků třeťáků zaplnily v pátek 14. června 2019 dopoledne Staré náměstí v Sokolově...
16.6.2019
Divadlo v Bečově nad Teplou
Karlovarské hudební divadlo otevřelo zbrusu novou divadelní scénu v podhradí hradu a zámku Bečov nad Teplou. A tak jsme se tam vydali 5. června 2019 – druháci, třeťáci a čtvrťáci. Divadlo je umístěno v budově, ve které před třiceti lety sídlil bečovský Kinematograf. Pozůstatky z této doby je možné shlédnout ve vstupních prostorách. Pro nás byla připravena pohádka „O loupežníku Krákorcovi“. Toto zpola činoherní a zpola loutkové představení, plné veselých písniček, nás zábavnou formou provázelo historií hradu a zámku a jednotlivými architektonickými prvky, které byly při stavbě tohoto sídla použity. Před začátkem pohádky byla vyhlášena soutěž O Velké Kulové (meloun). A vyhrála Andrejka ze 3. B. Po shlédnutí představení jsme se vydali do Muzea hrníčků, které bylo založeno s myšlenkou vzájemnosti. Hrníček zde symbolizuje skutečnost, že každé ráno všech dětí na celém světě začíná s hrníčkem plným čaje, kakaa nebo třeba čisté vody. My jsme přivezli několik hrníčků a sbírka se tím rozšířila. Už jich mají asi 7000, mezi nimi i hrníčky známých osobností. Také jsme viděli expozici technologií, které se používají k výrobě keramiky. Vstupné i dopravu hradil Karlovarský kraj v rámci Projektu vzdělávání dětí a mládeže v kultuře.
9.6.2019
Karlovy Vary - Den linky 155
Fotografie Vás provedou dnešním dnem. Všichni jsme měli možnost zachraňovat lidský život. A byla to dřina.
15.5.2019

1.2.3.4.5.6.7.8.
PoTvMAjČjPv
ÚtČjMČtPrvVv
StTvMČjAjČt
ČtČjMČtPrvHv
ČjMČtAj
Rubrika je prozatím prázdná.
Poznámky