Halloween je svátek všech mrtvých, který se slaví v USA, Kanadě, Velké Británii a Austrálii. Datum Halloweenu je každý rok stejný, slaví se 31. října. Mezi symboly Halloweenu patří dýně, kostýmy, masky a strašidelná výzdoba. My, v České republice slavíme dušičky a vzpomínáme na naše zesnulé. A tak jsme to ve třídě vzali za své. Převlékli se do kostýmů a užili si den plné strašidelných příběhů, počítání netopýrů, vytváření slovních úloh ze sov, špičatých klobouků a kouzelnických kotlíků. Zatančili si čarodějný taneček, zahráli strašidelnou morseovku a namalovali netopýry. K svačině jsme si dali lidské prsty, hrobeček a duchy z marschmallow. Užili jsme si to.
náhlednáhlednáhlednáhled
2.11.2018
Kdo získal nejvíce šmoulích houbiček tento měsíc? Dárečky předány. Tlekáme a blahopřejeme. Všichni jsme vítězové. Všichni skvěle pracujeme při vyučování a jde nám to bezvadně. Všechny žáky 2.A chválím.
náhlednáhled
1.11.2018
A jsme tu zpět. Prázdniny utekly jako voda. Je nás víc. Ale my se nebojíme vlka nic. A makáme jako šrouby: čteme, píšeme, počítáme, abychom se zase dostali do naší školácké formy.
náhlednáhled
7.9.2018

1.2.3.4.5.6.7.8.
PoČjTv/ČjPv/TvČjPrv