Ve středu nás čekala skupinová práce na téma Zvířata v lese a na poli. Práce byla provázána do hodin českého jazyka, prvouky a výtvarné výchovy. Splnit jsme museli i několik úkolů na pracovních listech a hodnoceno bylo také několik aktivit. Jak jsem pracoval ve skupině? Jak jsem pracoval na pracovním lístečku? Jak naše koláž nakonec dopadla? Nejprve to nevypadalo, jako žádná extra super práce, ale pak jsme z toho vykouzlili tohle. Paní učitelka nás moc chválila. Práce se nám povedly.
náhlednáhlednáhlednáhled
23.1.2019
I letos naši školu navštívili tři králové. Popřáli nám hodně zdraví a štěstí do nového roku 2019.
náhlednáhlednáhled
9.1.2019
Na pátek jsme si všichni těšili. Ráno jsme se shromáždili kolem stromečku. Zazpívali jsme si koledy. Atmosféra byla skutečně kouzelná. Venku byla ještě docela tma a svítil jen stromeček a světýlka ve třídě. Všichni jsme se těšili na rozbalování dárků. Překvapení jedno za druhým, jiskřičky v očích dětí, kouzlo Vánoc, úžasné dárky (velké poděkování všem rodičům), kila cukroví a vánoční pohádka, kterou jsme si odhlasovali. To byl náš poslední předvánoční den ve škole. Teď už jen zbývá popřát všem kouzelné Vánoce, šťastný nový rok 2019 plný úsměvů Vašich dětí.
náhlednáhlednáhlednáhled

1.2.3.4.5.6.7.8.
PoČjTv/ČjPv/TvČjPrv
ÚtM/AjČjMČjHv