Základní škola Březová, okres Sokolov
608 323 025,    |  » kontakty «  |
Recitační „souboj“ zažili ve čtvrtek naši prvňáci. Žáci prvních tříd si poprvé zakusili, jaké to je recitovat před ostatními dětmi. Z každé třídy byli vybráni dva žáci, kteří svou básničku přednesou zítra na recitační soutěži. Bylo to milé zpestření hodiny českého jazyka.
náhlednáhlednáhlednáhled
8.3.2018
Druháci četli prvňákům
Ve dnech 5. a 6. března nás navštívili druháci, kteří si pro nás připravili čtení příběhu o pejskovi a kočičce. S plnou parádou si pro nás připravili své čtenářské dovednosti a také pracovní listy a další skvělé úkoly, které jsme s radostí splnili. Hledali jsme cestu k domečku, dokreslovali jsme druhou polovinu obrázku, vybarvovali jsme dort pro pejska a kočičku podle návodu, skládali příběh podle obrázkové osnovy a seznámili jsme se s ilustracemi pana Josefa Čapka. Chtěli bychom druháčkům a především paní učitelce Balákové poděkovat za krásné čtení. My také rádi čteme a rychle se v tuto dobu zlepšujeme. Už poznáme větu. Čteme již krátké příběhy a co je hlavní: Víme, o čem čteme. Děkujeme za krásnou ukázku toho, jak ve škole spolupracujeme a kamarádíme se napříč třídami.
7.3.2018
Rozvrh hodin

 1.2.3.4.5.6.7.8.
PoČjMČjPrvPv   
ÚtČjMHvČj    
StTvČjMČj    
ČtAjČjPrvČj    
ČjMTvVv    
Vážení rodiče, velmi Vás prosím, sledujte pravidelně web https://bakalari.zs-brezova.cz/bakalari. Objevují se tam důležitá sdělení, rozvrh, známky, veškeré probírané učivo a komunikace s Vámi. Je to pro Vás nepostradatelný pomocník a je ve Vašem zájmu denně tento server navštěvovat. Děkuji za pochopení a ochotnou spolupráci Tř. uč. Kadlecová
5.9.2017
ZŠ Březová, okres Sokolov

Komenského 232
357 61 Březová

Tel: 352 633 540,  608 323 025
E-mail: info@zs-brezova.cz