Vysvědčení v 1.B

Návštěva stážistů z 8 zemí světa. A naše první vysvědčení. Zvládli jsme to a těšíme se na další úspěchy. Krásné pololetní prázdniny :-) :-).

31.1.2019

Pracovní výchova - geometrické tvary

Hrajeme si s geometrickými tvary na magnetické tabulce a sestavujeme z nich obrázky :-) :-).

25.1.2019

Tělocvik v 1.A a v 1.B

Pár momentků z našich hodin :-) :-). Kondiční cvičení s využitím švédské bedny, průpravná cvičení pro zvládnutí kotoulu vpřed a příprava na minivolejbal. Sport nás baví a cvičíme rádi :-).

22.1.2019

Matematika v 1.B

Den jsme si užili hravým počítáním na interaktivní tabuli. Už počítáme do 9. A kočičák nám nenašel chybu :-) :-).

21.1.2019

Český jazyk - 1.B

Skládání písmenek nás učí správně sestavit dané slovo. Je to legrace, skládání abecedy nás baví :-) :-).

18.1.2019

Interaktivní výuka v 1.B

Interaktivní tabule nás baví, doplňujeme písmenka i slova, vytleskáváme slabiky a čeština nám jde lépe. Čtení s kočičkou nás baví a dnes jsme neměli ani jednu chybu :-) :-).

18.1.2019

Český jazyk v 1.B

Naše společná práce a psaní nás baví. Děláme pokroky a snažíme se. A sedí s námi král, " Král písmen ". :-)

náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
8.1.2019

Vánoční besídka v 1.B

Den plný vánočních kouzel jsme si s dětmi vychutnaly. Tradiční pouštění lodiček, rozkrajování jablíčka, ochutnávání cukroví a rozbalování dárečků nás potěšilo. Poslechly jsme si vánoční koledy a společně se těšily na příchod Ježíška. A je to pravda...zazvonil i u nás :-) :-).

Krásné Vánoce přeje 1.B a p.učitelka PF 2019

Cvičení prvňáčků s trenéry

Včera jsme měli výjimečný sportovní den v hale. Přijeli nás trénovat trenéři. Ukázali nám spoustu zajímavých her a přivezli nám i sportovní pomůcky. Moc děkujeme, den se nám moc líbil a těšíme se zase někdy příště. Vaši prvňáčci 1.A+1.B :-). Posíláme pár fotek z dopoledne.

Společné učení prvňáčků

Dnešní den byl ve znaku společného učení 1.A + 1.B. Učení nás bavilo a společně jsme to zvládli na jedničku :-).

náhlednáhlednáhled

Projektový den v 1.B

Den otevřených dveří a projektový den v 1.B

Celý den se nesl ve znamení cirkusu Happy Kids a oslav 60. výročí naší školy. O zábavu nebyla nouze a s dětmi jsme si výjimečný den náležitě užily. Moc se nám to všem líbilo. Zde je pár fotek :-) :-) :-).

13.11.2018

Čtenářský kroužek

Čtení nás stále baví a těšíme se na nové kamarády :-).

náhlednáhled

První den ve škole

Vážení rodiče a děti z 1.B.

Vítám svoje nové žáčky a přeji krásný školní rok v naší třídě.

Těším se na společnou práci.

Vaše paní učitelka

7.9.2018