V pohádkových rolích Kuby, skřítka, Pořádníčka, Stázičky, maminky a hastrmana z knihy Skořápky mají pravdu se představili deváťáci, kteří společně s paní učitelkou Mgr. Květou Novotnou a paní asistentkou Kristýnou Němcovou sehráli krásné divadelní představení pro jejich spolužáky prvňáky. Uskutečnit tuto již tradiční akci v naší knihovně v předvánočním čase byl báječný nápad, protože vánoční atmosféra a nálada všechny naprosto pohltila. Deváťáci se připravovali již týdny dopředu, šili kostýmy, vyráběli kulisy a pro naše prvňáčky přinesli i dárky. Prvňáčci zase v týdnu před naším společným setkáním psali dopis Ježíškovi, který pak hodili do připravené schránky a tyto dopisy budou Ježíškovi předány. Zpívali jsme koledy, tančili, pouštěli lodičky z ořechových skořápek, luštili vánoční tajenku a všichni jsme si to moc užili. Děkujeme našim milým knihovnicím Míše + Míše a deváťákům.
náhlednáhlednáhlednáhled
15.12.2017
Dnešní den nás navštívil čert, Mikuláš a anděl. Naši prvňáčci jim přednesli krásné básničky a říkanky. Den jsme si s radostí a nadšením v očích dětí užili.
náhlednáhled
5.12.2017
Dnes jsme si prvouku zpříjemnili popisem nejoblíbenější hračky. Dětem se hodina moc líbila a náležitě jsme si celý den užili.
náhlednáhlednáhled
16.11.2017
Výroba čertíků nás moc bavila. My :-), už jsme na příchod čertíků připraveni. Moc se na Vás těšíme :-).
28.11.2017
Dnešní den jsme si náležitě užili. Práce se stavebnicí nás moc baví. Podívejte se, jak se dětem dařilo.
náhlednáhlednáhlednáhled

1.2.3.4.5.6.7.8.
PoČjMTvČj
ÚtMČjPrvPvHv
StČjTvMČj
ČtMČjPrvČj
ČjAjČjVv
Rubrika je prozatím prázdná.
Sdělení